Cybershow pro odbornou a laickou veřejnost

Cybershow poskytl záštitu Mgr.Petr Kubis, hejtman Karlovarského kraje.

Logo - Karlovarský kraj
Logo – Karlovarský kraj

Datum konání: 10. 11. 2020, online od 17:00

Nikoliv přednáška na téma čím dál více diskutovaného internetového bezpečí, ale skutečná Cybershow. Žádné suché teoretické vysvětlování pojmů, jakými jsou například keylogger, ransomware, malware a troubleshooting, ale skutečná show plná názorných ukázek a hackování v reálném čase, přímo před očima Vás, kteří jste se možná dosud v on-line prostředí cítili v bezpečí. Proč jsou nebezpečné volné wi-fi sítě? Jak dobře ochránit Vaši síť? Kolik práce dá hackerovi proniknout do Vašeho routeru, počítače či mobilního telefonu? Proč antivirus nemusí stačit? Proč a jak by někdo kradl Vaši identitu? To vše vysvětlí a také předvedou přední odborníci v oblasti kybernetiky – hacker Otakar Klepš a specialista na internetové bezpečí Roman Kohout. Vše probíhá online na Facebooku.

Registrace


Odesláním přihlašovacího formuláře poskytuji organizace you connected, z. s., Počerny 146, 360 17 Karlovy Vary, IČO: 05436478 (dále jen správce), svoje osobní údaje, které správce bude zpracovávat v nezbytném rozsahu po nezbytně nutnou dobu a to v souladu s nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů: Roman Kohout, e-mail: info@internetembezpecne.cz.

Správce zpracovává osobní údaje, aby mohl efektivně zajistit pořádání konference s názvem Cybershow a vyřizovat požadavky zaslané prostřednictvím webového formuláře (v případě Vašeho zájmu o účast na této konferenci).

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat osobní údaje v souladu s právními předpisy a pouze k účelům, ke kterým mu byly osobní údaje poskytnuty.

Kontakt


Michaela Kožíšková